Wybory do Parlamentu Europejskiego

Wybory do Parlamentu Europejskiego


Już w najbliższą niedzielę 25 maja 2014r. odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Lokale wyborcze czynne będą od godz. 7.00 do 21.00, podobnie jak w dotychczasowych wyborach Obwodowe Komisje Wyborcze mieszczą się w:

1. Zespole Szkół w Górkach,

2. Zespole Szkół w Leoncinie,

3. Zespole Szkół w Głusku z siedzibą w Nowych Grochalach,

4. Strażnicy OSP w Wilkowie Polskim.

Prawidłowe głosowanie polega na postawieniu znaku „x” (dwóch przecinających się linii w obrębie kratki) w kratce z lewej strony obok nazwiska jednego z kandydatów z tej listy, przez co wskazuje się jego pierwszeństwo do otrzymania mandatu.
Głosować można tylko na jedną listę kandydatów. Postawienie znaku „x” w kratce obok nazwisk kandydatów z różnych list, lub niepostawienie znaku „x” w żadnej kratce powoduje nieważność głosu.

Lista wszystkich kandydatów z Warszawy (Okręg Wyborczy nr 4) ubiegających się o mandat posła do Parlamentu Europejskiego w Eurowyborach.

1. Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro

1. Jacek Olgierd Kurski

2. Hanna Małgorzata Wujkowska

3. Anna Katarzyna Makuch

4. Mateusz Cymański

5. Danuta Maria Tyniec

6. Zenon Ryszard Nowak

7. Monika Orłowska

8. Adam Jan Fila

9. Bartłomiej Przemysław Stróżka

10. Paweł Gajewski

 

2. Ruch Narodowy

1. Krzysztof Bosak

2. Jan Paweł Sapijaszko

3. Sylwia Dominika Domaradzka

4. Anna Maria Wasiukiewicz

5. Paweł Jacek Małecki

6. Raimund Klonovski

7. Mariusz Bernard Patey

8. Paulina Danuta Małyszek

9. Karolina Cecylia Kądziela

10. Łukasz Marek Walczak

 

3. Sojusz Lewicy Demokratycznej - UP

1. Wojciech Olejniczak

2. Katarzyna Piekarska

3. Marek Balicki

4. Alicja Tysiąc

5. Krystian Legierski

6. Anna Skrzypek

7. Elżbieta Wiśniewska

8. Marek Papuga

9. Grzegorz Gruchalski

10. Piotr Gadzinowski

 

4. Prawo i Sprawiedliwość

1. Zdzisław Marek Krasnodębski

2. Hanna Foltyn-Kubicka

3. Jarosław Karol Krajewski

4. Ewa Tomaszewska

5. Marek Jurek

6. Agnieszka Kaczmarska

7. Piotr Michał Uściński

8. Wojciech Jerzy Ołdakowski

9. Artur Cezary Górski

10. Anita Czerwińska

 

5. Europa Plus Twój Ruch

1. Ryszard Kalisz

2. Wanda Nowicka

3. Krzysztof Iszkowski

4. Nina Sankari

5. Artur Dębski

6. Katarzyna Olejnik

7. Tomasz Szypuła

8. Daria Trapszo–Drabczyńska

9. Aleksander Mazurek

10. Inga Kostrzewa

 

6. Polska Razem Jarosława Gowina

1. Paweł Robert Kowal

2. Krystyna Ida Iglicka-Okólska

3. Barbara Łucja Jezierska

4. Elżbieta Paziewska

5. Janusz Józef Byliński

6. Mariusz Marek Omelańczuk

7. Bożena Leokadia Ługowska

8. Piotr Michał Wrześniak

9. Wojciech Robert Matyjasiak

10. Tomasz Bartłomiej Szlązak

 

7. Kongres Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke

1. Marusik Michał

2. Wilk Jacek

3. Biesczad Grzegorz Tadeusz

4. Biegała Joanna Beata

5. Siudym Mariusz

6. Krzysztofik Joanna

7. Bronowski Krzysztof Piotr

8. Strzoda Agnieszka Teresa

9. Jankowska Alina Barbara

10. Pazio Rafał Piotr

 

8. Platforma Obywatelska

1. Danuta Hübner

2. Michał Boni

3. Paweł Zalewski

4. Alicja Dąbrowska

5. Tadeusz Ross

6. Alicja Olechowska

7. Marcin Święcicki

8. Krzysztof Skolimowski

9. Kinga Gajewska

10. Roman Kosecki

 

9. Polskie Stronnictwo Ludowe

1. Grzegorz Benedykciński

2. Bożena Żelazowska

3. Dariusz Grajda

4. Lidia Rudzka

5. Katarzyna Kręźlewicz

6. Sylwester Jagodziński

7. Józef Zalewski

8. Waldemar Roszkiewicz

9. Przemysław Cichocki

10.Erwina Lilla Ryś-Ferens

 

12. Partia Zieloni

1. Agnieszka Magdalena Grzybek

2. Artur Paweł Wieczorek

3. Małgorzata Dorota Aulejtner

4. Grzegorz Ilka

5. Ewa Anna Sufin-Jacquemart

6. Mateusz Józef Urban

7. Katarzyna Dmochowska

8. Cezary Żurawski

9. Jolanta Anna Zawadzka

10. Maciej Konieczny

 

FABRYKA OBRAZU
Jarosław Mosakowski

Fabryka Obrazu
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 18 odwiedzający (211 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=