PECTUS zdobył Puchar Wójta

23 lutego 2014 r. odbył się turniej seniorów w halową piłkę nożną. Druzyny grały w 3 grupach. Grupa A: Twierdza, Tajfun, Strzegowo, Huragan; Grupa B: Pectus, FS Sępy, Goliat I, Goliat II; Grupa C: Spontan, Logistics, Goliat III, Południe.
Rozegrano 26 meczy.  Puchar i złote medale wywalczył Pectus, srebro zdobyli zawodnicy z Południa, brąz – Twierdza.

W sobotę 22 lutego rozegrany został turniej seniorów w piłkę siatkową. Zmierzyli się ze sobą: UKS Reduta, UKS Goliat, KS Zacisze.
Puchar i złote medale zdobyli zawodnicy z Zacisza, srebrne medale powędrowały dla Twierdzy, brąz – Goliat.

W siatkówce „jedynek” zmierzyły się dziewczęta. Miejsca po turnieju dz. młodsze: I - Paulina Góral, II – Katarzyna Mosakowska, III – Emila Góral, IV – Julka Wiśniewska.
W turnieju dziewcząt starszych uczestniczył tez jeden chłopiec. Miejsca po turnieju: I – Weronika Forysia, II – Kacper Dominiak, III – Maja Jaczyńska, IV – Ola Góral, V – Natalia Fronczak, VI – Hanna Szeremeti.

15 lutego w halową piłkę nożną grali chłopcy z rocznika 00/01. Metodą „każdy z każdym” rozegrano 6 meczy.
Miejsca po turniej: I – UKS Goliat I Leoncin, II – UKS Goliat II Leoncin, III – SP Głusk, IV – SP Leoncin. Królem strzelców został Kuba Roszczyk, najlepszym bramkarzem – Kacper Dominiak

W piątek 14 lutego br. turniej halowej piłki nożnej rozegrali turniej chłopcy z rocznika 98/99. W meczach zmierzyły się drużyny: Wisła Leoncin, Głusk, UKS Goliat II, UKS Goliat I, UKS Reduta.
Po 10 meczach – każdy z każdym złoto wywalczyli zawodnicy z UKS Reduta Modlin Twierdza, srebro – Wisła Leoncin, brąz – Goliat I Leoncin, poza podium Goliat II Leoncin i Głusk.