Sport w Dniach Leoncina 2009
Sport w Dniach Leoncina 2009 

W sobotę i niedzielę (11 – 12 lipca) rozgrywane były turnieje w piłkę nożną i siatkową.
W turnieju „piątek” w piłkę nożną chłopców i dziewcząt r. 92 – 97 wzięło udział 8 drużyn: UKS Goliat Leoncin - chłopcy, UKS Goliat I, II i III - dziewczęta oraz dziewczęta z Nowego Wilkowa (DKS), UKS Orły Puszczy Górki, Tornado Głusk i LKS Leoncin.
 
Grali w grupach
 
Grupa A
1.DKS
2.Goliat III dz.
3.Goliat II dz.
4.Goliat chł.
 
Grupa B
1.Orły
2.Tornado
3.LKS Leoncin
4.Goliat I dz.
 
Wyniki meczów
 
  1. DKS – Goliat III dz. 0:0
  2. Orły – Tornado 3:0
  3. Goliat II dz. – Goliat chł. 0:1
  4. LKS – Goliat I dz. 0:0
  5. DKS – Goliat II dz. 0:3
  6. Orły – LKS 3:0
  7. Goliat III dz. – Goliat chł. 0:3
  8. Tornado – Goliat I dz. 0:2
  9. DKS – Goliat chł. 0:6
  10. Orły – Goliat I dz. 2:1
  11. Goliat III dz. – Goliat II dz. 0:3
  12. Tornado – LKS 2:1
 
O miejsca 5 – 8
 
Goliat III dz. – LKS 0:1
DKS – Tornado 1:0
 
O miejsca 1 – 4
 
Goliat II dz. – Orły 1:1 k. 2:1
Goliat chł. – Goliat I dz. 1:0
 
O 7 miejsce
 
Goliat III dz. – Tornado 0:3
 
O 5 miejsce
 
LKS – DKS 1:2
 
O 3 miejsce
 
Orły – Goliat I dz. 3:1
 
O 1 miejsce
 
Goliat II dz. – Goliat chł. 0:1
 
Kolejność po turnieju
 
  1. UKS Goliat chł.
  2. UKS Goliat II dz.
  3. Orły Puszczy
  4. UKS Goliat I dz.
  5. DKS
  6. LKS
  7. Tornado
  8. UKS Goliat III dz.
 
Rywalizacja indywidualna
 
Najlepsza zawodniczka turnieju – Agnieszka Gajdzicka
Królowa strzelczyń – Martyna Wosińska
Najlepsza bramkarka – Agata Budzik
 
Najlepszy zawodnik turnieju – Robert Serafin
Król strzelców – Michał Jeziorski
Najlepszy bramkarz – Eryk Zwierzchowski
 
Turniej seniorów „szóstek” w piłkę nożną rozgrywany był na boiskach trawiastych, uczestniczyło w nim 17 drużyn, które grały w 4 grupach.
 
Grupa A
1.Twierdza Modlin
2.Łomianki II
3.Kontra Czosnów
4.Vilpol
5.Zawisza Leoncin
 
Grupa B
1.Południe Czosnów
2.Tajfun Brochów
3.Rangers Grochale
4.Huragan Grochale
 
Grupa C
1.Czarni Wincentówek
2.Fenix I Warszawa
3.C.B. Rutkowscy
4.Przecinaki Leoncin
 
Grupa D
1.Łomianki I
2.Fenix II Warszawa
3.UKS Goliat
4.Cubasa Leoncin
 
Na boisku A grały drużyny z grupy A i B, na boisku B z grupy C i D.
Wyniki spotkań grupowych.
 
Boisko A
  1. Południe – Tajfun 3:1
  2. Twierdza – Łomianki II 3:0 (walkower)
  3. Kontra – Vilpol 0:1
  4. Rangers – Huragan 1:3
  5. Twierdza – Zawisza 4:0
  6. Łomianki II – Vilpol 1:1
  7. Południe – Rangers 1:0
  8. Kontra – Zawisza 1:1
  9. Tajfun – Huragan 0:0
  10. Łomianki II – Kontra 1:2
  11. Vilpol – Zawisza 1:1
  12. Południe – Huragan 3:2
  13. Twierdza – Kontra 3:0
  14. Łomianki II – Zawisza 1:1
  15. Tajfun – Rangers 1:1
 
Boisko B
  1. Czarni – Fenix I 4:0
  2. Rutkowscy – Przecinaki 1:1
  3. Łomianki I – Fenix II 2:0
  4. Goliat – Cubasa 1:1
  5. Czarni – Rutkowscy 3:0
  6. Fenix I – Przecinaki 0:0
  7. Łomianki I – Goliat 3:0
  8. Fenix II – Cubasa 0:1
  9. Czarni – Przecinaki 1:0
  10. Fenix I – Rutkowscy 1:2
  11. Łomianki I – Cubasa 2:0
  12. Fenix II – Goliat 0:3
 
Wyniki meczów ćwierćfinałowych
  1. Twierdza – Huragan 1:0
  2. Południe – Vilpol 2:0
  3. Czarni – Goliat 0:1
  4. Łomianki I – Rutkowscy 3:0
 
W półfinale grali
1. Twierdza – Południe 1:2
2. Goliat – Łomianki I 3:4
 
W meczu o III miejsce grali
Goliat – Twierdza 1:2
 
W meczu o I miejsce grali
Południe – Łomianki 0:1
 
Pierwsze miejsce w rywalizacji szóstek seniorów w piłkę nożną zajęli zawodnicy z Łomianek, drugie – Południe Czosnów, trzecie – Twierdza Modlin, czwarte – Goliat.
 
Turniej seniorów w piłkę siatkową o puchar Wójta Gminy Leoncin rozgrywany był w hali sportowej w Leoncinie. Zgłosiło się 8 drużyn, a uczestniczyło siedem: Białuty, UKS „Jedynka” Nowy Dwór Maz., ZWiK Łomianki, UKS Reduta Twierdza Modlin, FC Parys Wilków Polski, Izabelin, Bargo Wilków Polski.
 
Wyniki spotkań
  1. Białuty – Jedynka 4:15; 3:15 0:2
  2. Parys – Izabelin 1:15; 8:15 0:2
  3. Łomianki – Reduta 15:10; 15:11 2:0
  4. Bargo – Nowy Dwór (walkower) 2:0
  5. Białuty – Reduta 6:15; 7:15 0:2
  6. Parys – Nowy Dwór (walkower) 2:0
  7. Jedynka – Łomianki 16:17; 8:15 0:2
  8. Izabelin – Bargo 13:15; 15:10; 4:10 1:2
  9.  Białuty – Łomianki 14:16; 8:15 0:2
  10. Parys – Bargo 3:15; 3:15 0:2
  11. Jedynka – Reduta 16:14; 15:13 2:0
  12. Izabelin – Nowy Dwór (walkower) 2:0
 
O III miejsce
Izabelin – Jedynka 2:0
 
O I miejsce
Bargo – Łomianki 0:2
 
Kolejność po turnieju
I m-ce ZWiK Łomianki
II m-ce Bargo Wilków Polski
III m-ce Izabelin
IV m-ce UKS “Jedynka” Nowy Dwór Maz.
V m-ce UKS Reduta Twierdza Modlin
VI m-ce FC Parys Wilków Polski
VII m-ce Białuty
 
Mecze piłkarskie sędziowali: Michał Szymański i Dariusz Janczarek, a siatkarskie – Jarosław Lempek.
Puchary, medale i statuetki 12 lipca na scenie przy Urzędzie Gminy wręczał Wójt Gminy – Józef Mosakowski.
Ponadto dekorowane były drużyny zwycięskie I Ligi Leoncin „szóstek” seniorów, która trwała od 10 maja do 5 lipca br. i uczestniczyło w niej 10 lokalnych drużyn.
Mistrzem Ligi została drużyna Czarnych z Wincentówka. Tytuł v-ce mistrzowski Ligi zdobyli zawodnicy z OSP Zawisza Leoncin. Trzecie miejsce w Lidze zajęła drużyna Rangers Grochale.
Królem strzelców turnieju Ligi strzelając 15 goli został Paweł Piasecki. Za najlepszego bramkarza turnieju Ligi uznano Andrzeja Kurka z UKS Goliat Leoncin.
Zarząd UKS Goliat, za bezinteresowne sędziowanie meczy Ligi, ufundował paterę Waldemarowi Wójcikowi, którą w imieniu prezesa klubu wręczył Wójt Gminy.
Arturowi Pawłowskiemu za wieloletnią pracę włożoną w rozwój piłki nożnej dziewcząt w gminie, Wójt Gminy Leoncin – Józef Mosakowski złożył podziękowanie i ufundował szklane trofeum.
Podziękowanie i szklane trofeum z rąk Wójta Gminy za 50 – cio letnią pracę włożoną w rozwój sportu i rekreacji w Gminie Leoncin otrzymał p. Antoni „Wiesław” Łaszczyk.
 
Antoni „Wiesław” Łaszczyk

 

FABRYKA OBRAZU
Jarosław Mosakowski

Fabryka Obrazu
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 37 odwiedzający (90 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=