Turnieje Walentynkowe 2012

Turnieje Walentynkowe 2012 zakończone

Od rozgrywek „dwójek” dziewcząt w piłkę siatkową rozpoczął się tegoroczny cykl Turnieju Walentynkowego.  12 lutego br. na parkiecie zmierzyło się 7 dwuosobowych drużyn. Najlepszymi okazały się: Goliat (Oliwia Czyżniewska, Kasia Kłos), Kipsta (Agnieszka Cybulska, Kasia Cybulska) i Mikasa (Dominika Czajkowska, Ola Pawelec). Zawodniczki otrzymały złote, srebrne i brązowe medale. Zaś statuetka Najlepszej siatkarki powędrowała do Oliwii Czyżniewskiej z Goliata.

Tego samego dnia w godzinach popołudniowych rozegrano turniej seniorów w piłkę siatkową. Uczestniczyły 3 drużyny: Bargo Wilków Polski – Leoncin, Sporting Nowy Dwór Maz., Tytans Krubiczew.

Wyniki meczów
Bargo – Sporting 3:2 (16:25, 25:20, 25:21, 15:12)
Sporting – Tytans 3:0 (25:19, 25:18, 25:20)
Bargo – Tytans 3:0 (25:11, 25:19, 25:20)

Puchar i złote medale wywalczyło Bargo, Sporting – srebrne, a Tytans – brązowe medale.

W środę15 lutego 2012 w halową piłkę nożną zagrali chłopcy r.99/00 i młodsi. Wzięły w nim udział: ZS Głusk, UKS Goliat Leoncin I, UKS Goliat Leoncin II, UKS Reduta Modlin Twierdza.

ZS Głusk – UKS Goliat I 0:4
UKS Goliat II – UKS Reduta 0:5
UKS Reduta – ZS Głusk 8:0
UKS Goliat I – UKS Goliat II 11:0
UKS Goliat I – UKS Reduta 2:2
ZS Głusk – UKS Goliat II 1:2

Puchar i złote medale wywalczył Goliat I, Reduta – srebrne, brązowe Goliat II. Królem strzelców, z 9 bramkami na koncie został Mateusz Pietroń z UKS Goliat I, a najlepszym bramkarzem Paweł Bocheński z UKS Reduta Modlin Twierdza.

16 lutego w mini piłkę nożną grali chłopcy z kl. 1 – 3.  Zagrały 3 drużyny:
I – Kuba Szczepaniak, Ignacy Groszyk, Adam Szerszeń
II – Kacper Klimniuk, Szymon Szpalerski, Adam Chudzyński
III – Kuba Wiśniewski, Kuba Chudzyński, Krzysztof Zając

Pierwsze miejsce zdobyła drużyna Kuby Szczepaniaka, drugie Kacpra Klimniuk, trzecie Kuby Wiśniewskiego. Ignacy Groszyk, strzelając 5 bramek otrzymał statuetkę Króla strzelców.
Drużyny nagrodzone zostały odpowiednio złotymi, srebrnymi i brązowymi medalami.

17 lutego (piątek) w halową piłkę nożną w Hali sportowej w Leoncinie grali juniorzy r. 96/97.
Zmierzyli się: UKS Reduta Modlin Twierdza, UKS Goliat I Leoncin i UKS Goliat II Leoncin.

Wyniki spotkań
Reduta – Goliat II 9:1
Goliat II – Goliat I 2:8
Reduta – Goliat I 2:3

Puchar Wójta Gminy i złote medale - UKS Goliat I, srebrne medale za II m-ce Reduta, a brązowe Goliat II. Królem strzelców, strzelając 5 bramek został Kamil Kaleja z Reduty. Najlepszym bramkarzem – Sebastian Mosakowski z UKS Goliat II.

18 lutego 2012r. o puchar Wójta Gminy Leoncin walczyły dziewczęta r.99/00 i młodsze. Wzięły udział: Raszyn I, Raszyn II, Maziowa I, Maziowa II, Goliat I, Goliat II.

6. Maziowa II 1 pkt.

Drużyna zwycięska zajmując I m-ce nagrodzona została pucharem i złotymi medalami, pozostałe z II i III m-ca odpowiednio srebrnymi i brązowymi medalami. Najlepszym bramkarzem turnieju została Ada Niewiadowska, a Natalia Świercz – Królową strzelczyń.

Ostatni turniej walentynkowy (18.02.2012) rozegrali seniorzy. W Hali sportowej w Leoncinie zagrało 13 drużyn: Grupa A - Krubiczew, Jihad, Twierdza, Triada, Goliat II, Grupa B – Tęcza, Na farcie, Internacjonale, Południe I, Grupa C – Czarni, Strzegowo, Południe II, Goliat I.

Turniej wygrała Twierdza Modlin, I m-ce zajął Goliat II, III – Strzegowo. Królem strzelców został Łukasz Zalewski z Twierdzy. Najlepszym bramkarzem uznano Artura Pęgowskiego z Goliata II.