Turnieje mikołajkowe zakończone

W miniony weekend odbyły się dwa ostatnie turnieje mikołajkowe. W sobotę 14 grudnia o puchar wójta gminy walczyły dziewczęta. W turnieju halowej piłki nożnej uczestniczyło 9 drużyn. Najlepszymi okazały się dziewczęta z Maziowi II i to one odebrały trofeum wraz ze złotymi medalami. Drugie miejsce zajęły zawodniczki z Maziowi I, a trzecie miejsce piłkarki z Goliatu II.
Wręczone zostały również indywidualne nagrody dla najlepszej zawodniczki, najlepszej bramkarki oraz królowej strzelczyń. Nagrody te ufundował Tadeusz Cisek – Firma Protect.

W niedzielę 15 grudnia z halową piłkę nożną grali seniorzy. W turnieju uczestniczyło 9 drużyn: Tęcza, Spontan, Huragan, TWM, Bielany, Goliat, Tajfun, Twierdza, Południe.
W półfinale zmierzyli się: Bielany – Południe 1:2, Twierdza – TWM 4:0
O trzecie miejsce: Bielany – TWM 2:1
O pierwsze miejsce: Południe – Twierdza 2:2 k. 2-3
Puchar Wójta i złote medale zdobyli zawodnicy z twierdzy, drugie miejsce i srebrne medale Południe, brąz – Bielany.

11 grudnia odbył się turniej chłopców z rocznika 2000/2001. Wzięły w nim udział trzy drużyny. Wyniki meczy:
Goliat II – Głusk 1:0
Goliat I – Głusk 3:0
Goliat I – Goliat II 1:1
Najlepszą okazała się drużyna Goliat I, drugie miejsce Goliat II a trzecie Głusk.

VI m-ce Goliat IV

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2014 składam serdeczne życzenia członkom UKS Goliat i mieszkańcom, którzy wspierają rozwój sportu i rekreacji wśród dzieci, młodzieży na terenie Gminy Leoncin.