Turnieje walentynkowe luty 2013

Turnieje walentynkowe 2013

15 lutego 2013r. obył się turniej dla chłopców z rocznika 99/00/01. Do rozgrywek piłki nożnej przystąpiło 6 drużyn. Puchar Wójta Gminy wywalczyła UKS Reduta Modlin Twierdza. Na kolejnych miejscach na podium znaleźli się Goliat I Leoncin oraz Goliat II Leoncin.
Statuetka Króla strzelców powędrowała do rąk Pawła Bocheńskiego, zaś statuetka najlepszego bramkarza do Patryka Mederyka – obaj z UKS Reduta.

W sobotę 16 lutego br. turniej rozegrali chłopcy z Gimnazjum. Wzięły w nim udział 4 drużyny, spośród których najlepszą okazał się Goliat I Leoncin i to zawodnicy z tej drużyny otrzymali puchar Wójta Gminy. Kolejne miejsca zajęli ZS Głusk i Wisła Leoncin.
Królem strzelców został Cezary Drężyk z ZS Głusk, najlepszym bramkarzem Maciej Dominiak z UKS Goliat I Leoncin.

17 lutego br. w piłkę siatkowa zagrały juniorki młodsze. Puchar zdobyła Reduta Modlin Twierdza, na podium znalazły się również UKS Goliat I Leoncin i UKS Goliat II Leoncin. Najlepszą siatkarką turnieju została Barbara Rogińska.

W niedzielę 17 lutego br. o puchar Wójta Gminy walczyli również seniorzy. Do turnieju w piłkę siatkową przystąpiło 5 drużyn. Drużyny rozegrały 10 meczy -  metodą „każdy z każdym”

Goliat I – Goliat II 3:0

Puchar zdobyli zawodnicy z UKS Reduta Modlin Twierdza. Drugie miejsce Pilkanahali.pl Legionowo, a trzecie UKS Radość.
Tu podobnie jak we wszystkich wcześniejszych rozgrywkach zawodnicy drużyn z miejsc podium otrzymali odpowiednio złote, srebrne i brązowe medale.

* * *

W czwartek 14 lutego br. na hali sportowej w Leoncinie rozegrane zostały, pierwsze z zaplanowanych na luty, mecze turnieju walentynkowego.
O godz. 16.00 rozpoczęły się zmagania piłkarskie chłopców z rocznika 02 – 03. Stawką był puchar Wójta Gminy Leoncin, który powędrował do UKS Goliat Leoncin I. Wyłoniony został Król strzelców, którym z 3 bramkami na koncie został Dominik Kiełbasiński. Najlepszym bramkarzem turnieju uznany został Eryk Kiełbasiński. Obaj otrzymali stosowne statuetki.