Wiosenny turniej seniorów

W sobotę 14 kwietnia na boisku Orlik 2012 w Leoncinie rozegrany został Wiosenny turniej seniorów w piłkę nożną.  Choć do uczestnictwa zgłosiło się 12 drużyn to o puchar Wójta Gminy Leoncin walczyło 9 z nich: Tajfun, Goliat I, Internacjonale, Tęcza, Na farcie, Południe, JMS72, Zawisza, Goliat II.
Sportowcy rozegrali 19 meczów. W finale o III miejsce walczyli JMS72 – Tajfun 2:3, a o I miejsce Tęcza z Goliatem II 2:1.
Puchar i złote medale wywalczyła Tęcza, srebrne medale Goliat II, a brązowe Tajfun.
Wyłoniono również najlepszego strzelca i bramkarza turnieju. Statuetkę Króla strzelców otrzymał Paweł Koryciński, a najlepszego bramkarza Kamil Kurek. Nagrody w imieniu Wójta Gminy wręczył organizator turnieju Antoni Łaszczyk.