Wybory samorządowe 2014 - kandydaci do Rad

Wybory samorządowe 2014 - kandydaci do Rad

Kandydaci do Rady Gminy Leoncin

wg. nr. okręgu

1. Michał Chmielarz, Monika Kucharska.

2. Iwona Zagórska, Grażyna Karasiewicz,

3. Karol Hetmanowicz, Katarzyna Osmólska, Andrzej Krawczak, Arkadiusz Śliwiński,

4. Paweł Kuczyński, Józef Kamiński, Włodzimierz Kwasek, Małgorzata Piasecka

5. Józef Jabłoński, Mariusz Niechciał,

6. Wioletta Piasecka, Małgorzata Pelczarska,

7. Andrzej Kalisz, Antoni Liśkiewicz, Stefan Jagodziński,

8. Marek Dominiak, Zofia Derbich, Andrzej Patrzykowski,

9. Krystyna Trojanowska,  Marek Rzeźnik,

10. Bogdan Mosakowski, Marcin Białowąs,

11. Arkadiusz. Kiełbasiński, Edyta Sęk,

12. Antoni Gruszka, Elżbieta Osiennicka,

13. Dorota Stępniewska, Marian Bolczak,

14. Zbigniew Rusiecki, Tomasz Jaczyński, Mirosław Chwedoruk,

15. Ewa Gruszka, Nina Jarząbek, Józef Bolczak, Krzysztof Marzęcki,


Kandydaci zostali zgłoszeni przez następujące komitety: KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa, KWW Centrum Samorządowe, KWW Ewy Gruszki, KWW "Dla ludzi z ludźmi",  KWW Leoncin-Nasza Mała Ojczyzna


Granice okręgu

1. Górki, Cisowe, Nowe Budy, Zamość

2. Nowa Dąbrowa, Stara Dąbrowa

3. Leoncin: Partyzantów parzyste, Bankowa, Brzozowa, Cicha, Parkowa, Polna, Sadowa, Singera, Szkolna; Michałów

4. Leoncin: Partyzantów nieparzyste, Podleśna, Słoneczna, Pl. Kobendzy, Widna, Zacisze; Wincentówek

5. Gać, Teofile

6. Nowy Wilków

7. Gniewniewice Folwarczne, Nowe Gniewniewice, Stare Gniewniewice, Wilków nad Wisłą

8. Głusk, Stanisławów, Rybitew

9. Nowa Mała Wieś, Mała Wieś przy Drodze

10. Nowe Grochale: nr od 1 do 30 oraz od nr 133 do 189; Stare Grochale

11. Nowe Grochale: od nr 31 – wzrastające z wyłączeniem od nr 133 do 189

12. Wilków Polski

13. Nowe Polesie, Ośniki

14. Nowy Secymin, Secymin Polski, Secyminek

15. Krubiczew, Nowiny, Stare Polesie


Kandydaci do Rady Powiatu
okręg 4 Leoncin-Czosnów

KWW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa

Maria Jarząbek, Jarosław Mosakowski, Magdalena SukiennickaWładysław Roszczyk, Zofia Jakubowska, Wiesław Królicki, Marek Pasternak, Miller Tadeusz,

 

KW PO

Maciej Malinowski, Paweł Białowąs, Bogumił Krosnowski, Janusz Gędziorowski, Stefan Bogucki, Anna Falacińska, Marta Trzaska, Andrzej Żak

 

KW WND

Jacek Gzel, Jolanta Liszkiewicz, Jolanta Amine, Wiesława Roszczyk, Jan Irek, Barbara Biernat-Karp, Leszek Krajczyński, Jolanta Mielcarz

 

KW PiS

Marek Tomczak, Katarzyna Ziółek, Teresa Tomaszewska, Sebastian Kozak, Halina Nowak, Joanna Chocyk, Zygmunt Księżanowski, Adam Styś

 

KW PSL

Krystian Buszta, Teresa Kicińska, Stanisław Dwojacki, Katarzyna Kręźlewicz, Zygmunt Wrzosek, Lucyna Węgier,  Jerzy Łąkwisz, Paweł Kowalewski

 

KWW Centrum Samorządowe

Bogdan Jaczyński, Ireneusz Dwojak, Magdalena Wodzińska,  Piotr Rutkowski, Anna Maliszewska, Krzysztof Drużba, Tomasz Bielecki, Aleksandra Szpakowska

 

KWW Stawiamy na Rozwój

Katarzyna Jeziorska, Jakub Krysiak, Hanna Mięzińska-Kowalska, Grzegorz Kordek, Wanda Radecka, Janusz Ocipka

KWW Forum

Jacek Koscik, Robert Krygier, Eugeniusz Gruszka, Małgorzata Zimek, Marek Nosażewski, Lidia Zielińska, Katarzyna Jakimiak, Iwona Kodym


 

FABRYKA OBRAZU
Jarosław Mosakowski

Fabryka Obrazu
Przycisk Facebook "Lubię to"
 
Reklama
 
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 24 odwiedzający (109 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=